Szeretném megosztani veletek ezt a finom süteményt! Coca-Cola Szelet, Mennyei Főzött Krémmel. Nincs vele sok munka, nagyon mutatós és garantáltan mindenkit elbűvöl...
Cseresznyebefőtt nálunk minden évben készül. Télen süteményekhez, palacsintához vagy egyszerűen desszertként is előkerül. Egy tálka hideg cseresznyebefőtt önmagában is igazi finomság. Ezt...
Nagyon finom, szeretem én is az ilyen jellegű húsokat, mert nincs vele macera és isteni! ! :) Igazi magyaros ételek!
Sertésborda parasztosan
Hozzávalók: 1 kg sertésborda, 2,5...